Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Data Storage | No |
| voice | Y |
| Origin | China Mainland |
| Model Number | TK-W201 |
| Material | ABS |
| Application | Wrist |
| Brand Name | schbit |
| Bluetooth | No |
| Item Type | blood pressure |
| Display | LCD |
| Measuring Method | Pulse scanning |
| Memory Capacity | 99 records |
| Inflating | Automatically Inflating |
| Power Suppaly | LithiumBattery 37V |
| Weigth | 105G |
Instock
There are no reviews yet.