Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ring Diameter | 30mm |
| Model Number | XASR-SQ11-13 |
| Guide Type | Picatinny |
| Brand Name | Vector Optics |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.