Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | VNOX-ED-496G |
| Gender | Women |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | TRENDY, Fashion |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | VNOX |
| Earring Type | drop earrings |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Earrings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Length | 95mm |
| Feature | Tassel Line Earrings |
| Occasion | Daily/Street/Party |
| Service Guarantee | 30-days Money Back |
| Global Dropshipping Available | No Logo, No Receipt, No ads |
| Order Handle Time | Within 24 Hours (Work Time) |
| Environmental Standard | Lead, Nickel, Cadmium free |
Instock
There are no reviews yet.