Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size (Length * Width) | Other |
| Model Number | VNOX-EH-166MG |
| Gender | Men |
| Shapepattern | Round |
| Material | Metal, High Quality Stainless Steel |
| Style | TRENDY |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | VNOX |
| Earring Type | hoop earrings |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | Earrings |
| Diameter | 25mm/20mm/11mm |
| Color | Silver/Black/Gold/Rose Gold Color |
| Feature | Rings for Women Man |
| Occasion | Daily/Street/Party |
Instock
There are no reviews yet.