Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 4 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Other |
| Surface Width | 2mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | VNOX-R-487S |
| Shapepattern | Round |
| Style | TRENDY |
| Occasion | Anniversary, Daily/Wedding/Engagement |
| Material | Metal, High quality Stainless Steel |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | VNOX |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Size | US size 3 4 5 6 7 8 9 10 |
| Color | Silver/Gold/Rose Gold |
| Feature | Women Wedding Rings |
| Service Guarantee | 30-days Money Back |
| Environmental Standard | Lead, Nickel, Cadmium free |
| Global Dropshipping Available | No Logo, No Receipt, No ads |
| Order Handle Time | Within 24 Hours (Work Time) |
Instock
There are no reviews yet.