Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Applicable Camera Specifications | Full Frame DSLR Camera |
| Focal Length | 50-100mm |
| Launch Date | 2023 |
| Package | Yes |
| Weight | 501g-600g |
| Caliber | — |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | AF |
| Focus Type | Fish-eye Lens |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Manual |
| Scene Type | Wedding, Business, HUMAN, Sports, Insect, Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, People |
| Brand Name | VRIG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.