Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 7 cm |
| Model Number | V5034 |
| Lens Width | 60mm |
| Lens Height | 52mm |
| Lenses Material | Polaroid |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, MIRROR, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | VIVIBEE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Style | SQUARE, Driving, Fishing |
| Color | Grey, Night Vision, Silver, Mirror Blue |
| Function | UV Protection |
| Weight | 7.50g |
| Style1 | polarized clip on sunglasses |
| Style2 | photochromic sunglasses |
| Style3 | glasses for night driving |
| Style4 | clip sunglasses men |
| Style5 | flip lens sunglasses |
| Style6 | flip up sunglasses |
Instock
There are no reviews yet.