Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 60 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 8334-257-001 |
| Electric Cooktop Type | Radiant Coil Burner |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| No. of Electric Burner | 3 |
| No. of Gas Burner | |
| Power (W) | 5700 |
| Voltage (V) | 220-240 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 3 years |
| Type | Electric Cooktops |
| Installation | built-in, Build in |
| Surface Material | Ceramic / Glass |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Product Name | Built In Ceramic Cooktop |
| Feature | 3 Burner Ceramic Cooktop |
| Power rate | 1200w+2000w+3300w |
| Hobs | ceramic hob |
| Plate | glass ceramic |
| Controller | Touch control panel |
| Size | 590mm*520mm*55mm |
| Certification | CE, RoHs |
| Warrenty | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.