Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 139 × 35 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Cabinet Type | Modular Kitchen Cabinets |
| Charge Unit | Linear Meter |
| Shape | Connected Island Shape |
| Type | Kitchen Cabinets |
| Size | 0.8m |
| Origin | Mainland China |
| Material | Flakeboards |
Instock
There are no reviews yet.