Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | LED |
| Power Source | Electric, Electric |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | PAQIN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.