Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | 100-500G |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | Original Flavor |
| Certificate Number | Face Moisturizing Lotion |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Knees Moisturizing Lotion |
| Model Number | Leg Moisturizing Lotion |
| Feature | MOISTURIZING, Nourishing |
| NET WT | 100g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | OceAura |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | New |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | OceAura |
| Distributor/Importer | Bikini Private Parts Brighten |
| Function 1 | Body Lotion |
| Function 2 | Moisturizing Body Lotion |
| Function 3 | Face Body Cream |
| Function 4 | Body Lotion Women |
| Function 5 | Body Lotion Moisturizer |
Instock
There are no reviews yet.