Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Certification | CPNP, GZZZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20196354 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | VitaminC Snail Serum |
| Model Number | VitaminC Snail Serum |
| Feature | Whitening |
| Formulation | Lotion |
| Brand Name | RtopR |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Female |
| Manufacturer | RtopR |
| Shelf Life | Three years |
| Distributor/Importer | RtopR |
| Item Type | face serum |
| Brand | RtopR |
| Net Wt | 0.7 fl.oz/20ml |
| Sutiable for skin | All skin |
| Ingredient1 | Vitamin C Extract |
| Effect1 | Whitening and moisturizing |
| Effect2 | Freckle removal and anti-aging |
| Function | Firming skin |
Instock
There are no reviews yet.