Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Vitamin C for Face |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Exfoliating Face Products |
| NET WT | 60g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | OUHOE |
| Shelf Life | 3 years |
| Distributor/Importer | Deep Cleanser |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| Date of Manufacture | Exfoliating Cream for Face |
| Manufacturer | Exfoliating Scrub Cream |
| Item 1 | Face Washing Product |
| Item 2 | Vitamin C for Skin |
| Item 3 | Exfoliating Face Products |
| Item 4 | Face Cleansing |
| Item 5 | Exfoliating Facial Scrub |
| Item 6 | Vitamin C Skincare |
Instock
There are no reviews yet.