Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature | Anti-Aging, MOISTURIZING, Oil-control |
| Formulation | Oil |
| Brand Name | efero, efero |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Item Type | face serum |
| Product number | HA moisturizing hyaluronic acid essence 30ml |
| Product Specifications | HA moisturizing hyaluronic acid essence (30ml), vitamin B3 (30ml), VC |
| Suitable for skin quality | General |
| Cosmetics effects | Anti-wrinkle, tight |
| Net content | 30ml |
| texture | Essence |
| category | Facial essence |
Instock
There are no reviews yet.