Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.284 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Power Source | lithium battery, Battery |
| Model Number | DQ255 |
| Fan Speed | Other |
| Certification | CE, RoHS |
| Material | Plastic |
| Type | Cooling Only |
| Wind Type | Natural Wind, Sleep Wind, Prevailing Wind |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Timing Function | No Timing |
| Remote Control Function | No |
| Brand Name | vissko |
| Origin | Mainland China |
| High-Speed Turbine Brushless Motor | Provides strong power and ensures durability |
| 100-Level Stepless Speed Adjustment Wheel | Precise control of wind speed to meet different needs |
| Double High-Speed Large Airflow | Provides greater airflow for rapid cooling |
| Digital Display Screen | Real-time display of remaining battery and wind speed level, easy to operate. |
| 2000mAh 5C Battery | High-efficiency battery with long-lasting performance |
| Color | White/Dark Gray (spray paint process) |
Instock
There are no reviews yet.