Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 20 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Model Number | VMC194165 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Pattern Type | Floral |
| Material | Cashmere |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | visrover |
| CN | Zhejiang |
| design | scarf |
| composition | wool. acrylic |
| pattern 1 | weave |
| Item Type 1: | winter warm scarf |
| is customized | yes |
| material type | cashmere soft handfeeling |
| factory: | yes |
| shooting : | shooting in kind |
| fine or fashion: | fashion |
| customiszed: | yes |
| accasion: | anniversary/engagement/gift/party/wedding |
| shipping : | free shipping |
| pattern type 1: | hijab scarf |
| delivery date: | 7-45 days based on the way you choose |
| Style: | trendy, fashion |
| gender: | woman |
| condition: | new design |
| place of origin: | zhejiang, china |
| scarf type1: | printing scarf with tassel |
| modal number: | VYE1 |
| feature: | high quality |
| suitable season: | spring, autumn, winter, summer |
| color: | order accept, whole sale |
| size : | 70*200cm |
Instock
There are no reviews yet.