Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 35 cm |
| Housing Material | Porcelain |
| Voltage (V) | 220V |
| Wattage | 1400W |
| Certification | CE |
| Capacity | 8L |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.