Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | fitness tracker |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | GLUE |
| Model Number | CB011 |
| Shapepattern | Geometric |
| Plating | ROSE GOLD COLOR |
| Style | TRENDY |
| Material | Metal |
| Gender | Women |
| Metals Type | Copper |
| Brand Name | Vinterly |
| Bracelets Type | Bangles |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Element | 6pcs magnets |
| Color | rose gold/gold/silver color |
| Package | OPP bag, envelope |
| Finish | high polished |
| Feature | magnetic therapy |
| Wide | 8mm |
| Design | Plum flower |
| Inner perimeter | 15.5cm |
| Diameter | 6.5cm |
| Size | can adjustable |
Instock
There are no reviews yet.