Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 14 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | fitness tracker |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | GLUE |
| Model Number | CB085-VIN |
| Shapepattern | Geometric |
| Plating | ROSE GOLD COLOR |
| Style | TRENDY, copper bracelet |
| Material | Metal |
| Gender | Unisex |
| Metals Type | Copper |
| Brand Name | Vinterly |
| Bracelets Type | Cuff Bracelet |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Width | 8.4mm |
| Color | copper color |
| Element | Inlay 8pcs Magnets |
| Size | can adjustable by yourself |
| Package | OPP /pcs, envelope |
| Weight | 21.5g |
| Feature | magnetic therapy |
| Thinckness | 2mm |
| Perimeter | 18cm |
| Finished | high polished |
Instock
There are no reviews yet.