Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Function | Fitness Tracker |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | None |
| Model Number | MSX-B160667cy-1 |
| Shapepattern | HEART |
| Plating | Gold-color |
| Style | TRENDY |
| Material | Metal |
| Gender | Women, Men, Female, Male, lady, women, girl. |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | JINHUI |
| Bracelets Type | Cuff Bracelet |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Color | gold, silver |
| size | About 60*50mm in Diameter |
| Represent | Simple, Personality, Fashion, Classic, Vintage |
| Occasion | Daily Wear, Wedding, Party, Engagement, Birthday Gift. |
Instock
There are no reviews yet.