Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2cm |
| Item Length | 5cm |
| Item Height | 0.07cm |
| Model Number | Money clip |
| Material Composition | Stainless steel |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Item Type | Money Clips |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.