Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 5 cm |
| Place Of Origin | GUANG DONG Province, GUANG DONG Province |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Length | 24cm |
| Material Composition | genuine leather |
| Strap Drop | 120cm |
| Model Number | 2019 |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Neweekend |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | WAIST PACKS |
Instock
There are no reviews yet.