Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Metals Type | None |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Style: Vintage | Vintage |
| Waterproof: | No |
| Thickness: | 8mm |
| Dial diameter: | 22mm |
| Table bottom type: | ordinary |
| Mirror material: | ordinary glass mirror |
| Strap material: | alloy |
| Dial shape: | round |
| Case material: | alloy |
| Movement type: | Quartz |
| Warranty period: | NO no warranty |
Instock
There are no reviews yet.