Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Please don't eat it |
| Model Number | Vintage Poker Game Deck |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | none |
| Support: | Dropshipping/wholesale |
| Product Size: | 57*87mm/2.24*3.43in (approx.) |
| Product Material: | Paper |
Instock
There are no reviews yet.