Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 65 × 65 cm |
| Model Number | PDWP-01/02/05/13 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | e27 |
| Protection Level | IP44 |
| Style | vintage |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Glass Stone |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 15-30 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Pendant Lights |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | XINYANSEE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.