Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Model Number | pwh-304 |
| Pattern Type | Floral |
| Baby Age | 0-3 months |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER, Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Age Range | 0-6m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.