Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 30 cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1800W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.