Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 5 × 26 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 14 inches |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | Hard Handle |
| Exterior | Silt Pocket |
| Item Height | 26cm |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Width | 5cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 34inch |
| Model Number | T2023 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | COTTON |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | NZPJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.