Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather, Cow Leather |
| Interior | Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | 1131 |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 95g |
| Item Length | 15.5cm |
| Item Height | 3cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Okli-Rsoe, Lovellerry |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.