Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Baking Stall | above 5 |
| LCD | No |
| Heating Method | Electric heating tube |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Standard Bread/French Bread/Roughage Bread/Bread/Rice Wine |
| Certification | none |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >801W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Bread Machine Maker |
| Feature 2 | Bread Toaster |
| Feature 3 | Machine for Bread |
Instock
There are no reviews yet.