Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | <60 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | Yellow |
| Model Number | D01 |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | Hemp rope |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | Eleven Master |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Switch Type | No switch |
| Material | Wicker |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.