Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | None |
| Model Number | SJB0362A |
| Shapepattern | Skeleton |
| Style | Vintage |
| Material | Metal |
| Gender | Men |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | STBZCXH |
| Bracelets Type | Cuff Bracelet |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.