Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | other, 130 x 165 x 30 MM |
| Material | Leather, Top layer of cowhide |
| Type | pencil case, Pencil Bag |
| Model Number | WT55 |
| Novelty | Yes |
| Use | Schools & Offices |
| Brand Name | moterm |
| Origin | Mainland China |
| Leather Style | Crazy horse leather |
| Weight | About 260 g |
| Features | Magnetic drawer type |
| Capacity | 6 pens |
| Open type | Magnetic clasp |
Instock
There are no reviews yet.