Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | #302-2 |
| Technics | Lacquer |
| Material | BRASS |
| Brand Name | JTDUNANT |
| Origin | Mainland China |
| Colors | Black-Silver, Black-Gold |
| Windproof | No |
| Refill Gas | Butane Gas |
| Electric/ Usb lighter Rechargeable | No |
| Dimensions | 3.6*6.0*1.0cm |
| Flame type | Double Flame Lighter |
| Occassions | Valentine's Day, Christmas, New Year, Brithday, Anniversary Gift for Men / Boy Friend / Husband/colleague |
| Packing | Only lighter, NOT include adapter or gift box |
| Usages | Cigarret/ Cigar/ Tobacco/ GIfts/ Collections |
| Customizable | Yes |
Instock
There are no reviews yet.