Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 3 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Anti-Slip | YES |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | YES |
| Waterproof | Yes |
| Function Type | Half Cover |
| is_customized | YES |
| Size | 180*130cm, 180*150cm, 180*180cm, 180*230cm, 180*260cm, 180*280cm, 180*300cm, |
| Applicable Sofa | L-shaped, Accent Chair, LOVESEAT, sofa, RECLINER, futon sofa, Modular sofa |
| Production | Combination Kit |
| Style | jacquard |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.