Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Setting Type | Pave Setting |
| Model Number | 1-001 |
| Plating | Gold-color |
| Style | TRENDY |
| Material | Metal |
| Gender | Women |
| Metals Type | Copper |
| Origin | Mainland China |
| Bracelets Type | Bangles |
| Fine or Fashion | fashion |
| weight | 15g |
Instock
There are no reviews yet.