Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| No. of Hooks | 1 pcs |
| Origin | Mainland China |
| Material: | plastics |
| Size: | 5*5cm(1.97*1.97in) |
| Color: | Black, white, red, yellow, pink |
| Feature1: | Key Hook |
| Feature2: | Keychain Holder |
Instock
There are no reviews yet.