Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Age Group | adults, Adults Pattern |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Style | Modern Style, Europe/Modern |
| Pattern | PRINTED, PRINTED |
| Material | 100% Polyester, Polyester/Flannel/Sponge |
| Shape | Square, Round, Square |
| Filling | COTTON |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable, Not Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion, Printed Cartoon Anime Art |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Name | Vintage Audrey Hepburn |
| Feature 1 | Comfortable, Breathable, Non-slip, Durable |
| Feature 2 | Tied Rope |
| Specification | 25x25cm/30x30cm/35x35cm |
| Size | 40X40cm/45x45cm/50x50cm |
| Carpet Sales | Finished Cushion (piece) |
| Occasions | Home, Office, Car, Hotel, etc. |
| Type 1 | Cushion Floor Chair |
| Type 2 | Floor Cushion Tatami |
| Type 3 | Outdoor Garden Cushions |
| Type 4 | Cushions Home Decor |
| Type 5 | Seat Chair Cushion |
| Type 6 | Stool Sofa Cushion |
| Type 7 | Chair Seat Pads |
| Type 8 | Meditation Cushion |
| Type 9 | Buttocks Cushion |
| Suitable | For Daily use, Christmas gift, Birthday gift, Valentine's Day present |
Instock
There are no reviews yet.