Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Sensivity | 95dB |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Input Power(W) | 200-299W |
| Impedance | 4 Ohm |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | Other |
| Output Power | 3W |
| Display Screen | Yes, Yes |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Playback Function | Radio, MP3 |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery, USB |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | Yes |
| Communication | AUX, USB, bluetooth, Audio Line, WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | VIKEFON |
| Origin | Mainland China |
| Model | Mini Caixa De Som Bluetooth Speaker Portable Radio FM Sound Box Small |
| Portable bluetooth sound column horn | Portable bluetooth sound column horn case |
| Sound amplifier with bluetooth Audio set | Sound amplifier with bluetooth Audio set |
| Audio hifi sound system speakers center | Audio hifi sound system speakers center |
| Residential sound equipment Acoustics | Residential sound equipment Acoustics |
| Wireless Sounder placa de som coluna | Wireless Sounder placa de som coluna |
| Party Amplifier for speakers musicin | Party Amplifier for speakers musicin |
| Mp3 player bluetooth speaker bocina | Mp3 player bluetooth speaker bocina |
| Bafles baffle bluetooth Multimedia | Bafles baffle bluetooth Multimedia |
| Speaker amplified box big Musical | Speaker amplified box big Musical |
| Loud blootooth speaker stand unit | Loud blootooth speaker stand unit |
Instock
There are no reviews yet.