Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Process Technique | others |
| Suitable Region | North America |
| Fabirc Style | Brushed |
| Fabirc Construction | 90gsm |
| is_customized | No |
| Weight | Brushed |
| Color Fastness (Grade) | 3 |
| Application Size | 1.2m (4 feet) |
| Quantity | 3 pcs |
| Style | 3D Print |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Duvetcover&2pcs Pillowcase |
| Brand Name | YHXSLY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.