Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Chopper Material | STAINLESS STEEL |
| Heat Preservation Function | No |
| Voltage (V) | 220V |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | AD-35 |
| Function | Other |
| Certification | ROHS, CE |
| Capacity (l) | other |
| Brand Name | JYWHPK |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 110v /220v |
| power | 40w |
| Vibration distance | 1mm – 2mm |
| Vibration frequency | 3000times/min |
Instock
There are no reviews yet.