Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | VM-6380 |
| Brand Name | SOZZDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Sensor | Piezoelectric Transducer |
| Measuring Range | Acceleration 0.1m/s²~400m/s² 0.3ft/s²~1312ft/s² 0.0g~40g Equivalent Peak |
| Frequency Range | Acceleration 10Hz~10kHz |
| Accuracy | 5% of Reading+2 digits |
| Power Supply | 2×1.5V AA(UM-3)Battery |
| Dimensions | 137mmx76mmx32mm |
| Weight | 425g(Not Including Batteries) |
Instock
There are no reviews yet.