Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 52 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Holes | Four |
| Model Number | SC004 |
| Sink Style | Single Bowl |
| Surface Treatment | Brushed |
| Feature | With Faucet |
| Installation Type | Above Counter |
| Brand Name | VGX |
| Material | STAINLESS STEEL, 304 Stainless Steel |
| Bowl Shape | Rectangular |
| Origin | Mainland China |
| Material Thickness | 1.2mm |
| Panel Thickness | 3.0mm |
| Style | Casual Contemporary Modern |
| Suitable Scenes | Home Kitchen Bar Coffe Shop Restaurant |
| Installation method | Above Counter Apron Front Semi-recessed undercounter basin |
| Integrated kitchen sink | Multifunctional kitchen sink |
| Kitchen soap dispenser | Soap dispenser |
| Cup washer | Automatic cup washer |
| sink | cocina |
| Kitchen sink | escurridor de platos |
Instock
There are no reviews yet.