Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 1-9 m |
| Style | europe |
| Material | Nylon, ABS+Stainless Steel 304 |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Clothesline | Wire rope |
| Clothesline length | 6m |
| Color | White/Black |
| Application scene | balcony/bathroom/living room/study/indoor/outdoor |
| Feature | household clothesline, stainless steel clothesline, retractable clothesline, drying rack clothesline, clothes drying rack, 6m wire rope |
Instock
There are no reviews yet.