Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | VGR V390 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 8h |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 45Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Gender | Male |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Net weight | 76g |
| Package weight | 208g |
| Power | 5w |
Instock
There are no reviews yet.