Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 6 cm |
| Motor type | ROTARY |
| Function | Washing knives under water, fast charging |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Minimum haircut length | 0.5 – 1 mm |
| Target Audience | universal |
| Charging Time | 1.5h |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Usage time | 100min |
| Power | 5W |
| Net weight | 124g |
| Package weight | 297g |
Instock
There are no reviews yet.