Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | Titanium |
| Function | wet haircut, dry haircut |
| Maximum cutting length | less than 5 mm |
| Minimum cutting length | less than 0.5mm |
| Purpose | For beard and mustache, For body, For eyebrows, For the head |
| Material | High carbon steel |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | VGR |
| Item Type | hair trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
Instock
There are no reviews yet.