Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 8 cm |
| Target Audience | universal |
| Charging Time | 1.5h |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Usage time | 120min |
| Net weight | 106g |
| Package weight | 222g |
| Work rate | 5W |
| Material | ABS |
| Item Type | Hair Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.