Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Bluetooth |
| Software Update | Yes |
| Language | japanese, Norwegian, Turkish, DUTCH, german, SWEDISH, Korea, Italian, THAI, Slovenia, Spanish, English, POLISH, czech, French, Portuguese, Arabic, hungarian, Russian, finnish, Denish, Greek |
| Software Version | V2.1 |
| Hardware Version | Latest |
| Brand Name | Vgate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Code Readers & Scan Tools |
| Certification | CE |
| Model | Vgate iCar pro |
| Item Weight | 0.1kg |
| Applied to | OBD 16 PIN 12V vehicels |
| Auto sleep mode | yes |
| Auto wake up mode | yes |
| Bluetooth 3.0 Version | for Android |
| Bluetooth 4.0 Version | for Android/IOS |
| WiFi Version | for Android/IOS |
Instock
There are no reviews yet.