Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 86.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 55 × 66 cm |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Turning Rolls Linkage Roller |
| Motor Power | 600W |
| Item Model Number | HDTR-1000 |
| Speed | 80-1600 mm/min |
| Roller Size | 9.84 in / 250 mm Diameter, 1.97 in / 50 mm Width |
| Horizontal Loading Capacity | 2204.6 lbs / 1000 kg |
| Turntable Diameter | 12.4'' / 315mm |
Instock
There are no reviews yet.